Apie mus

Istorija

UAB ,,Girama“ įkurta 1994 metais. Įmonės veikla visa egzistavimo laikotarpį yra susieta su automobiliais. Bendrovė yra įsigijusi įrengtas prekybos, sandėliavimo, biurų patalpas ir aikšteles. Šiuo metu įmonėje darbuojasi 10 kvalifikuotų specialistų. Pagrindinė įmonės veiklos sritis yra prekyba lengvųjų automobilių, visureigių, mikroautobusų, naudotomis ir naujomis dalimis. UAB ,,Girama“ superka iš Lietuvos fizinių ir juridinių asmenų įvairias transporto priemones po autoįvykių. Jos yra demontuojamos ir utilizuojamos pagal Europos Sąjungos gamtosaugos reikalavimus. Įvežame įvairią techniką ir iš kitų šalių. Ši technika įmonės servise yra suremontuojama ir parduodama. Įmonėje skiriamas didelis dėmesys darbuotojų socialinėms garantijoms, kurios leidžia Pastoviai atnaujinama technika ir įrengimai, kurie leidžia pasiekti aukštą atliekamų darbų kokybę. Plečiame esamas ir siūlome naujas paslaugas prisitaikant prie besikeičiančių vartotojų poreikių.

slide1-1

Mūsų vertybės

Sparčiai ir laiku atliekami darbai

Darbuotojų profesionalumas ir patirtis

Maksimali kokybė visais darbų etapais

Aplinkos apsauga

 

UAB GIRAMA istorija

UAB „Girama“ įkūrėjo gyvenimo istorija verta autobiografijos. Retas kuris iš šiuolaikinių jaunų žmonių nuo gimimo žinotų savo pašaukimą ir kiekviename gyvenimo žingsnyje atkakliai jo siektų. Žmogus nuo vaikystės domėjęsis įvairia technika, kolekcionavęs auto žurnalus, pašto ženklus su automobiliais, paauglystėje pradėjęs lenktyniauti su motociklais, veliau dalyvavęs ralio, kroso, sunkvežimių lenktynėse. Įvairi patirtis sukaupė didelį žinių bagažą ir norą sukurti verslą. Žmogus vertas prisiminti. Tad leiskime nuotraukoms kalbėti pačioms už save.

Tai puiki asmeninės sėkmės istorija, kuri paremta aistra automobiliams.

UAB GIRAMA renginiuose

UAB „Girama“ rėmė automobilių sporto lenktynininkus bei toliau remia autosporto renginius, baikerių šventes, eksponuoja senovinę techniką muziejuose ir kt. Pats kolektyvas ir vadovybė aktyviai dalyvauja įvairiuose renginiuose kaip senovinės technikos susibūrimai, senovinių automobilių žygis aplink Lietuvą, baikerių šventės, kartu dalydavo Ladoga trophy`13 bekelėje.

UAB GIRAMA istorija

     UAB „Girama“ įkurta Kaune 1994m. Tai trijų draugų, autotechnikos mėgėjų, rezultatas. Įmonės pavadinimas „GIRAMA“ susijęs su įkūrėjų vardų inicialais. Laikui bėgant draugai pasuko skirtingais keliais ir liko vienas įmonės savininkas, kuris plėte įmonės veiklą atidarydamas filialą Šilutėje, veliau Klaipėdos rajone – Vilkyčių kaime. Per daugiau nei 20 metų patirtį automobilių rinkoje įmonė savo filialus turėjo 5 Lietuvos vietose, tačiau galutine veiklos buveine tapo Kaunas – Klaipėda automagistralė. Įmonės veiklos specifika per ilgą gyvavimo laikotarpį buvo apėmusi daugiau veiklos sričių, ne tik autodalių pardavimų sritį:
     • Autoserviso paslaugos;
     • Automobilių remontas;
     • Muitinės sandėliai;
     • Sandėliavimo paslaugos;
     • Statybos ir kelių tiesimo technikos nuoma;
     • Aikštelių nuoma ir kt.
     UAB „Girama“ turinti ilgalaikę gyvavimo patirtį ir toliau sėkmingai tęsia savo veiklos sritį, orientuodamasi į besikeičiančius vartotojų poreikius.